"Волинь" вирвала перемогу над "Агробізнесом"

Я Лучанин розповість про “вирвану” на останніх секундах перемогу ФК “Волинь” у ФК “Агробізнес”.

Вчора, 29 вересня, у Луцьку на стадіоні “Авангард” відбувся дивовижний матч футбольних команд “Волинь” та “Агробізнес” з міста Волочиськ.

Перший тайм

Хрестоносці розпочали матч за цікавою схемою з трьома центральними захисниками. Міха Горопевшек знову був на вістрі атак. Луцька футбольна команда досить активно розпочала наступ на суперників, проте Младен Бартулович не зумів виконати точний удар головою в сторону воріт “Агробізнесу”. До речі, останні відповідали волинянам не менш небезпечними моментами.

Півзахисник волочиської команди Віталій Груша в середині тайму заробив кутовий та ця подача з лівого флангу потрапила до Ігоря Курила, який виконав удар головою й м’яч потрапив до воріт червоно-білих.

Гості відіграли перший тайм дуже сумлінно та не підпускали гравців “Волині” до своїх воріт. Руслан Черненко намагався забити ще одного м’яча у ворота Віталія Неділька, проте виконав удар вище перекладини. На перерву обидві команди розійшлися із рахунком 0:1, на користь “Агробізнесу”.

Другий тайм

Андрій Тлумак, головний тренер наших гравців, виконав заміну та на поле вийшли Сіаваш Хагназарі та Артур Рябов. Іранський футболіст одразу розпочав контратаку та “посадив” двох захисників команди гостей. Проте, удар по воротах не мав успіху — м’яч прилетів у руки Олександра Воробея, колишнього голкіпера луцької “Волині”. Трохи згодом, Олександр Климець вийшов на хорошу позицію завдяки Сіавашу, але простріл виявився невдалим.

Валерій Болденков на 59-ій хвилині отримав другу “жовту” картку, тому “Волинь” лишилася в меншості. Болденков, зупиняючи прохід Романа Гагуна, зіграв у м’яч, за що отримав від арбітра “фол” та чергове попередження.

матч проти агробізнесу

Наша команда отримала добру дозу адреналіну та розпочала досить активну боротьбу за перемогу над “Агробізнесом”. Денис Кожанов вийшов віч-на-віч із голкіпером команди гостей та мав чудовий шанс просто закотити м’яч в абсолютно порожні ворота.

На 76-ій хвилині суперники втратили пильність та це коштувало їм пропущеного м’яча: той самий дует (Кожанов й Горопевшек) перехопили воротаря “Агробізнесу” та відправили “круглого” до порожніх воріт.

“Волинь” відчувала неймовірну кількість енергії та наснаги до перемоги, а ось суперники навпаки — під час компенсованого часу їх захист “тріснув” та, скориставшись моментом Климець спробував виконати вдалий удар в сторону Олександра Воробея, але під час прострілу м’яч був призупинений рукою Сергія Пелюха. Арбітр призначив одинадцятиметровий, а Хагназарі виконав удар та завершив матч неймовірним та холоднокровним пенальті.

Футбольний клуб “Волинь” отримав перемогу над гостями Луцька із рахунком 2:1.

Нагадаємо, 5 жовтня наші гравці зіграють виїзний матч у місті Запоріжжя із командою “Металург”.

Наразі, команда Андрія Тлумака знаходиться на восьмій сходинці турнірної таблиці Чемпіонату України.