Rejudicare Synergy: професійний догляд за шкірою

Електричні самокати завдяки маневреності та екологічності стають дедалі популярнішими....

Моторна олива 10W40: Ваш ключ до довголіття автомобіля

Моторна олива 10W40 відіграє важливу роль у житті будь-якого...

Share

Я Лучанин розповість про останній матч «Волині» в цьому сезоні.

У суботу, 8 червня, відбувся другий стиковий матч між ФК «Волинь» та ФК «Карпати». Цього разу гра відбулася в Луцьку на стадіоні «Авангард». Такої атмосфери, емоцій та пристрасті давно не було на стадіоні. Уперше, цього сезону, квитки на цей вирішальний матч були розкуплені вболівальниками повністю, а для фанатів «Карпат» виділили два сектори.

Перший тайм

Львів’яни розпочали матч дуже впевнено, у перші ж хвилини створили декілька гольових моментів біля воріт волинян. Проте Віталій Неділько зпромігся витягти сильний удар Дмитра Кльоца. У штрафному майданчику, після кутового, гравці «Волині» помітно нервували, захисники зуміли врівноважити ситуацію, а голкіпер лучан знову врятував ситуацію — Крістіан Понде намагався відкрити рахунок.

Уже із середини першої половини матчу «Волинь» розпочала давати відпір «Карпатам». Младлен Бартулович наніс удар, м’яч прилетів у руки Максима Кучинського та волиняни втратили гарний момент на 24 хвилині гри. Денис Кожанов був довго активний на фланзі та у якийсь момент м’яча отримав Ростислав Волошинович. Проте, зимовий новачок «хрестоносців» не зумів поцілити в порожній кут із дуже близької відстані. Суперники не ризикували, хоча мали два моменти від Сергія Мякушка та Аді Мегреміча, проте ці «простріли» не були успішними. Волошинович так і не зміг відкрити рахунок, адже м’яч не долетів до воріт усього декілька сантиметрів.

Рахунок відкрили суперники — на 37 хвилині Кльоц зі штрафного майданчика, по ідеальній траєкторії зумів відправити м’яча в «дев’ятку». Гравці «Волині» не відступилися і вже на 42 хвилині дали відпір та завдяки Денису Кожанову, який головою забив до воріт «Карпат» зрівняли рахунок.

Дмитро Кльоц

Другий тайм

У другому таймі «хрестоносці» володіли м’ячем та створювали багато небезпечних моментів біля воріт «Карпат». Зокрема, львівські захисники за кілька секунд до можливого голу відібрали м’яч у Сіаваша Хагназарі. Згодом, повз ворота пробив Олександр Климець.

Далі, Кожанов зі штрафного майданчика зробив «простріл» у сторону воріт «Карпат», але політ м’яча зупинила рука захисника львівського клубу. Однак, арбітр не помітив цієї дії та не призначив пенальті.

На 59 хвилині гри Хагназарі мав гарну позицію в штрафному майданчику, зробив удар, проте м’яч пролетів трохи вище поперечини. А на 69 хвилині відбувся найкращий гольовий момент — Бартулович фактично з лінії карної зони зробив удар по воротах команди суперника та, на жаль, м’яч влучив прямісінько в поперечину.

Капітан волинської команди Сергій Сімінін був вилучений із поля на 70 хвилині через фол на половині поля «Карпат» — суддя Максим Козиряцький вручив йому червону картку.

Підопічні Андрія Тлумака після вилучення капітана команди намагалися продовжити боротьбу за місце в Прем’єр-лізі наступного сезону, проте розпач дався в знаки — Хагназарі знову не влучив до воріт Кучинського, а Болденков впав у боротьбі з Кльоцом. Суддя призначив пенальті й рахунок став 1:2.

Тренер «Волині» відправив на поле Дмитра Козьбана та Назарія Богомаза, які з усіх сил намагалися зрівняти рахунок та вирватися вперед. Денис Мірошниченко відправив третього м’яча у ворота Неділько на 90+6 хвилині.

Не задоволений діями арбітра один із вболівальників луцького футбольного клубу вибіг на поле та намагався вдарити суддю шматком пластикового сидіння. Ще декілька фанів теж намагалися дістатися арбітра, проте суддівська бригада покинула поле та не повернулася. Обидва футбольні клуби досить довго очікували на повернення суддів і все ж не почувши фінального свистка гравці «Карпат» покинули поле.

Ультрас Львів

За мить, у розпачі ФК «Волинь» та його працівники отримували бронзові медалі за третє місце в Першій лізі. Звання найкращого гравця в другому за значенням дивізіоні отримав Денис Кожанов.

Долю західноукраїнського дербі, у якого немає підсумкового рахунку, визначать пізніше.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.