"Волинь"-"Прикарпаття": восьма перемога луцької команди

Футболісти “Волині” не перестають дивувати вже не одну гру поспіль. Цей матч проти “Прикарпаття” приніс луцьким гравцям чергову перемогу, а вболівальникам — хвилю радощів та гордості. Детальніше про цю гру розповість Я Лучанин.

Перед матчем

Вперше за місяць ФК “Волинь” виїхала на матч до Івано-Франківська, адже попередні три провела на рідному стадіоні “Авангард”. Останні матчі були дуже вдалими для луцької команди, тому розслаблятися ніхто не збирався. У першій грі “Прикарпаття” проти “Волині”, яка відбувалася у Луцьку всім було видно, що гості налаштовані на перемогу, тому й на цю хрестоносці їхали в бойовому настрої.

Господарі поля вийшли без Романа Бочкура, який був дискваліфікований до сьогоднішнього матчу. Гравці “Волині”, у свою чергу, залишилися без Младена Бартуловича та Міхи Горопевшека через дискваліфікацію, а Валерій Болденков та Віталій Неділько не з’явилися через травми.

волинь-прикарпаття

Гра

Звичайно, для обидвох команд цей матч був дуже нелегким, особливо для “Волині”, яка за плечима мала не одну перемогу поспіль. Проте, глядачам не передалося відчуття боротьби та вони не помітили справжніх гольових можливостей.

На початку першого тайму була низка моментів, контратаки з обох сторін. На двадцятій хвилині Василь Француз лише з другого разу зміг влучити у ворота Владислава Леванідова та відкрити рахунок - 0:1 на користь господарів поля. Щасливі гравці “Прикарпаття” могли й надалі забивати м’яча до воріт “Волині”, адже у них були досить непогані шанси на перемогу. Проте, віч-на-віч з голкіпером червоно-білих вийшов абсолютно зненацька Василь Цюцюра, але так і не зумів забити гол.

“Волинь” не дала й шансу “Прикарпаттю” змінювати рахунок й надалі на свою користь і вже на 28-ій хвилині зрівняли рахунок. Після кутового хрестоносці розіграли м’яч та Іван Цюпа забив перший гол — рахунок 1:1. До кінця першого тайму лівий захисник “Волині” ще не раз створював небезпечні моменти біля воріт Андрія Новака.

Другий тайм розпочався знову ж з боротьби, саме франківські гравці мали не один шанс забити м’яча до воріт гостей, але ні один не реалізований до кінця. Юрій Шпирка намагався вирвати перемогу здобувши ще хоч одне очко, але безрезультатно. Те саме не вдалося й Роману Дитко, який мав змогу влучити у пусті ворота, проте теж не зміг. Трохи згодом, футболісти з Луцька, через свою необережність, пропустили того ж Юрія Шпирка, але 99-ий номер “Прикарпаття” виконав не точний удар та м’яч полетів вище воріт.

другий тайм

Після таких моментів хрестоносці мали на меті хоча б не програти, але продовжували атакувати. До кінця основного часу перевагу на полі мали саме волинські гравці.

Під час додаткового часу, на 90+1-ій хвилині, Ростислав Волошинович забив вирішальний м’яч у ворота суперників та приніс ФК “Волинь” восьму перемогу поспіль. Наші гравці щиро раділи та вітали півзахисника із таким чудовим голом. Гравці “Прикарпаття” зневірились у можливості хоча б зрівняти рахунок та до фінального свистка намагалися це зробити.

З рахунком 1:2 перемогла луцька команда. Вже за тиждень, 23 листопада, вони зустрінуться у вирішальній грі проти МФК “Миколаїв” на рідному полі.

Зараз, “Волинь” є лідером турнірної таблиці.