Rejudicare Synergy: професійний догляд за шкірою

Електричні самокати завдяки маневреності та екологічності стають дедалі популярнішими....

Моторна олива 10W40: Ваш ключ до довголіття автомобіля

Моторна олива 10W40 відіграє важливу роль у житті будь-якого...

Share

Два дні тому луцький футбольний клуб “Волинь” зіграв нелегкий матч проти краматорського “Авангарду”. Як це проходило — розповість Я Лучанин.

У суботу, 2 листопада, Луцьк зустрів команду “Авангард” з Краматорську.

Перший тайм

Початок футбольного поєдинку нагадав фанатам вирішальну гру з “Минаєм”: волинські гравці з натиском вели гру, проте хороших та результативних гольових моментів не було. На поле вийшли Міха Горопевшек та Ігор Карпенко, форварди луцького клубу, а в центрі з’явилися Амбросій Чачуа та Артур Рябов. Згодом, на 12-ій хвилині протистояння, Сергій Сімінін увірвався до штрафного майданчика “Авангарду” та спробував відкрити рахунок, проте, м’яч пролетів повз воріт.

На 21-ій хвилині Валерій Болденков отримав пошкодження тому, Андрій Тлумак, головний тренер “Волині”, замінив гравця на Олександра Климця.

Младен Бартулович в середині першого тайму отримав хорошу передачу, але не зміг пробити по воротам суперників — під час падіння була спроба влучити, але м’яч “полетів” вище воріт. Проте, за хвилину хорватський футболіст виконав передачу, а Ілля Брюхов “підрізав” м’яч, який влетів у власні ворота – 1:0 на користь хрестоносців. Денис Кожанов відправив кулястого на Сімініна, той, у свою чергу, виконав передачу у центр на Горопевшека, а він перекинув м’яч на Младена — луцький стадіон скандує від радощів, адже червоно-білі забили другий гол у ворота краматорських футболістів.

Младен Бартулович

Вадим Яровський, наприкінці першого тайму, виконав удар головою та приніс своїй команді перший результат. Команди пішли на перерву з рахунком 2:1.

Другий тайм

Початок другого тайму розпочався для луцького клубу з неприємного моменту — арбітром був зафіксований фол зі сторони Сергія Сімініна проти Вадима Яворського. Для футболістів “Авангарду” був шанс зрівняти рахунок, адже гравці отримали право на пенальті. Проте, Владислав Леванідов, голкіпер луцької “Волині” дуже впевнено вхопив м’яч від Івана Матяжа та довів ще раз, що він чудовий воротар-пенальтист.

Луцька команда налаштувалася ще серйозніше на перемогу та мала можливість забити третій гол у ворота краматорців, проте безрезультатно.

другий тайм матчу

На 78-ій хвилині гри Рябов дуже самовіддано “кинувся” під удар футболіста “Авангарду” та врятував свою команду. До кінця другого тайму “Волинь” намагалася втримати рахунок та здобути перемогу. На останніх хвилинах цього двобою Бартулович ледь не забив третього м’яча, а у відповідь Юрій Сеницький промахнувся та не зміг влучити до воріт лучан.

Пролунав фінальний свисток та з рахунком 2:1 ФК “Волинь” здобула перемогу над ФК “Авангард”.

Це шоста перемога поспіль волинської команди у Першій Лізі. Наступний матч “Волинь” зіграє проти львівського “Руху”.

На сьогодні, луцький клуб знаходиться на п’ятій сходинці турнірної таблиці. Загальний результат “Волині” – тридцять одне очко, з таким самим результатом, але на сходинку вище знаходиться “Інгулець”. Трійка лідерів: