Rejudicare Synergy: професійний догляд за шкірою

Електричні самокати завдяки маневреності та екологічності стають дедалі популярнішими....

Моторна олива 10W40: Ваш ключ до довголіття автомобіля

Моторна олива 10W40 відіграє важливу роль у житті будь-якого...

Share

У п’ятницю, 12 березня, луцький футбольний клуб провів першу офіційну гру у цьому році. “Волинь” поїхала до Одеси, де ввечері, хоч і з мінімальним відривом, поступилася “Чорноморцю”. Більше про матч розповість Я Лучанин.

На полі з’явилися усі нові гравці “Волині” та активно розпочали гру разом з іншими гравцями. Вже на першій хвилині простріл Івана Цюпи мав бути замкнений Юрієм Коломойцем. Але невдало.

Не дивлячись на перевагу червоно-білих під час першого тайму, Владислав Леванідов ледь не пропустив м’яча у власні ворота, який летів прямісінько від Максима Брагару. Посеред тайму футболісти “Волині” мали гарну можливість відкрити рахунок: Майкл Джордан Нкололо, новачок луцької команди, виконав чудовий удар у сторону воріт “Чорноморця”. Проте, м’яч влучив у бокову стійку.

Суперники не “пасли задніх” й в ту ж мить завдали удару у відповідь – Максим Брагару виконав “тандерболт” з дальньої дистанції. На жаль, у воротаря хрестоносців не було жодного шансу спіймати м’яч. Рахунок 1:0, на користь господарів поля.

Луцька команда ледь оговталася аж на 37-ій хвилині першого тайму. Зрівняти рахунок спробував Сіаваш Хагназарі. Футболіст обіграв Євгена Протасова й виконав удар, але голкіпер одеської команди Роман Підківка зумів стримати м’яча.

Вже під час другого тайму суперники хрестоносців мали неймовірний шанс влучити у ворота вдруге: Артем Козак виконав потужний удар в сторону Владислава Леванідова, але волинський воротар зумів відбити м’яча.

Ще один потужний момент футболісти “Чорноморця” мали вже у середині другого тайму. Завдяки хорошій передачі від колеги по команді, Станіслав Микицей зробив удар головою, проте, не влучив.

Богдан Кобзар й Андрій Ляшенко, гравці “Волині”, так і не спромоглися влучити по воротам “Чорноморця”, а фінальний свисток від головного арбітра Анатолія Абдула завершив гру з рахунком 1:0.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.