Волинянин отримав перемогу на чемпіонаті України з бойового самбо

Волинянин Дмитро Ковальчук, боєць клубу "GARDA" здобув перемогу на чемпіонаті України з бойового самбо серед чоловіків та юнаків у ваговій категорії до 68 кг серед юнаків. Про це розповідає "Я-Лучанин" завдяки інформації на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook клубу "GARDA".

Змагання відбулись 4 травня, у селищі Підгірці Київської області. Захід організовувала Федерація бойового самбо України.

Відомо, що у межах змагань відбувалися бої у таких вагових та вікових категоріях:

1. Юнаки 2001-2002 років народження - 52, 57, 62, 68, 74, 82, 90 та понад 90 кілограмів.
  2. Чоловіки 2000 року народження і старше - 57, 62, 68, 74, 82, 90 та понад 90 кілограмів.

Зокрема, переможець чемпіонату, боєць клубу "GARDA" Дмитро Ковальчук провів чотири бої. Дострокову перемогу йому вдалось вибороти відразу у трьох, а от четвертий бій виграв за кількістю нарахованих балів від професійного журі. Отож, за підсумками змагань Дмитру вдалось вибороти звання чемпіона України з бойового самбо у категорії до 68 кг серед юнаків.

На сторінці клубу зауважують, що участь борця у змаганнях була можливою завдяки постійній підтримці клубу: Вікторії Шляхтич (компанія «AWG Карс»), Юлії Риковській (компанія «WEST AUTO HUB»), Олексію Шмігелю, родині Маковських та транспортній допомозі Валентина Слуцького (ФГ «Агроком»).

Сам же Дмитро розповідає, що цей вид спорту став справжньою новинкою для нього. Він зауважує, що було надзвичайно складно адаптуватись до нових правил, прийомів та суперників. Втім, юнак під час боїв використовував техніку й з бразильського джиу-джитсу та завдяки цьому зміг перемогти трьох суперників "задушливим прийомом".

До слова, бойове самбо відноситься до категорії «для службового користування», тобто воно призначене для людей, які проходять спеціальну підготовку, щоб виконувати завдання підвищеної складності, тому освоїти даний вид єдиноборства надзвичайно важко.