8 Червня 2026

ФК “Волинь” офіційно представила нових гравців

Related

Лікувальні тури в Угорщину — найкращі терми, курорти та відпочинок для туристів

Є країни, які обирають заради витонченої архітектури, унікальної гастрономії...

Розумний будинок своїми руками: як автоматизувати квартиру за копійки без ремонту

Привіт. Готовий апгрейднути свою реальність? Заварюй каву і сідай...

Цифровий слід: як Google та Facebook збирають досьє на вас через смартфон і як обмежити цей збір

У сучасному світі смартфон перестав бути просто засобом зв'язку....

ТОП-10 помилок чоловіків: які компліменти можуть образити або відштовхнути дівчину

Слово — це найпотужніший інструмент у побудові стосунків. Вдало...

Share

Вчора, 27 січня, футбольний клуб “Волинь” офіційно представив нових гравців. Хто вони та які надії покладають очільники клубу на цей сезон розповість Я Лучанин.

У міжсезоння “Волинь” лишилась відразу шести гравців — Міхи Горопевшека, Віталія Пономара, Назара Мельничука, Євгена Непляха, Андрія Стрижеуса та Ярослава Котлярова. Головний тренер луцької команди подякував кожному за плідну працю та побажав удачі.

Такі перестановки та зміни необхідні кожному клубу, а “Волині” тим більше. Тому, до луцьких футболістів приєднали трьох нових. Отже, новенькими гравцями клубу “Волинь” стали:

  1. Станіслав Куліш — український футболіст, грав у багатьох командах, зокрема у “Дніпро-1” та “Дніпро-2”, “Металіст” та “Олександрія”. Здобув нагороду кращого бомбардира минулого сезону (2018-2019) випередивши Дениса Кожанова;
  2. Віталій Приндета — український футболіст, колишній гравець луцької “Волині” (2008-2015), грецьких футбольних клубів “Платаніас” та “Ламія”. Також, Віталій Приндета грав у юнацькій збірній України упродовж декількох років;
  3. Ярослав Конкольняк — український футболіст, колишній гравець “Карпат” та справжній лідер “Прикарпаття”. 

Андрій Тлумак, головний тренер футбольного клубу “Волинь”, розповів, що цьогоріч усі ігри будуть проводитися не на кількість, а на якість. Адже головною метою команди є вихід до Прем ‘єр-ліги. Тому, саме ці гравці потрапили до “Волині” та допоможуть досягнути цілі.

Валентин Кошельник, спортивний директор футбольного клубу “Волинь” теж зазначив, що Конкольняк, Приндета та Куліш саме ті гравці, які необхідні наразі нашій команді.

Після підписання договорів, Віталій, Ярослав та Станіслав поділилися своїми емоціями та планами на цей сезон. Зокрема, колишній волинський гравець розповів, що вже минуло п’ять років після останньої його гри на полі стадіону “Авангард”. А ось інші гравці запевнили у тому, що у їхніх планах лише вихід до Прем’єр-ліги та продуктивна співпраця з командою.

... Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.